Örömmel értesítjük a Tisztelt Lakosokat, hogy a Kun utcai játszótéren telepített, fedett homokozó műszaki átadás-átvétele a napi napon rendben lezajlott. A kivitelező átadta Önkormányzatunk részére a közönség előtti megnyitáshoz szükséges dokumentumokat, így azok birtokában a homokozó használatra átengedhető a lakosság részére.
Kérjük, játszótéri eszközeinket közösen óvjuk, hogy azok még hosszú időn keresztül gyermekeink örömére szolgálhassanak!
Tóth Zoltán József
polgármester
